Ukázka motivů k pískování na skleničky, hrnečky, kojenecké lahve

Motivy pro skleničky jsou průběžně doplňovány. Zde je jen pár ukázek (nikoliv kompletní přehled) toho, jak mohou obrázky vypadat.

Všechny aktuální obrázky naleznete v sekci OBJEDNÁVKA http://www.sklodar.cz/navrhnout-vlastni-sklenicku/, kde jsou motivy abecedně seřazeny do zde uvedených kategorií. V OBJEDNÁVCE si k obrázkům můžete doplnit svůj vlastní text.

 

hobby a volný čas   povolání   sport   horoskopová znamení   dopravní prostředky
                 
zvířátka   láska   ostatní   texty   vaše obrázky

Až budete v sekci "OBJEDNÁVKA" hledat svůj motiv, prosím nezapomínejte, že život a český jazyk vždy nabízí více řešení. Když budete marně v sekci povolání pod písmenem R hledat reportéra, zkuste se podívat pod N na novináře, případně pod Ž na žurnalistu. Pokud v kategorii povolání nenaleznete obor pilot, možná Vám ze sekce dopravní prostředky postačí symbol letadla. Motokára možná není v dopravních prostředcích, ale zkusili jste sekci sport nebo hobby..? Pokud jste v naší galerii obrázků Vámi požadovaný motiv přesto nenalezli, napište nám, jaký obrázek postrádáte. Než nám napíšete, zvažte prosím, zda je opravdu nutné vytvářet a zbytečně platit za zcela nový motiv. Pokud jste přesto nenalezli, co jste hledali, rádi na Váš podnět naši galerii doplníme.