Galerie obrázků

PRAVIDLA PRO ZPRACOVÁNÍ VAŠEHO VLASTNÍHO OBRÁZKU

Pokud jste v galerii obrázků nenašli nic, co by Vám tematicky vyhovovalo, ale netrváte na svém konkrétním motivu, zbytečně nestudujte následující text, ale jednoduše nám napište, jaký motiv hledáte.

 Pokud však trváte na svém konkrétním motivu, rádi Vám ho vybrousíme. Naše technologie ale vyžaduje, abyste dodrželi níže uvedené specifikace. Formáty JPG a PNG nejsou přípustné!

Váš motiv musí být jednobarevná perokresba, nikoliv rastrový (= tónovaný) nebo dokonce barevný obrázek. Fotografie a barevné motivy Vám bohužel broušením zpracovat nedokážeme. Ukázku toho co je a co naopak není jednobarevná perokresba, najdete na webu firmy qp:
http://qp.cz/faq/index.php?faq=barevnost-vektoru#barevnost-vektoru (správně je ta modrobílá želvička – třetí shora)

  • minimální rozměr nejmenší linky v motivu musí mít na sklenici rozměr alespoň 12 x 0,8mm
  • průměr nejmenšího samostatného bodu musí být alespoň 1,5mm
  • všechna písma musí být exportována do křivek
  • soubor určený pro broušení nám zašlete v Corelu X14, Ilustrátoru CS (u vyšších verzí např. CS5 uložit jako samotné CS). V jiných programech uložit jako PDF (podporovaná verze 1.7)
  • zaslaný soubor musí mít správnou vektorovou podobu. Vysvětlení toho, co je vektor najdete rovněž na webu firmy qp.cz: http://qp.cz/faq/index.php?faq=vektor-vs-bitmapa#vektor-vs-bitmapa.  Na webu této firmy také najdete popis správného vektoru:
    http://qp.cz/faq/index.php?faq=spravny-vektor#spravny-vektor.

Nezapomeňte prosím vložit při dokončování objednávky přílohu v odpovídajícím vektorovém formátu. Pouze nahraný motiv v PNG nebo JPG, (který se Vám může jevit jako černý obdelník) v průběhu tvorby Vašeho návrhu nestačí.

Musíte na konci objednávky zatrhnout a nahrát vektorový motiv jako samostatnou přílohu!