Galerie obrázků k broušení na skleničkách - POVOLÁNÍ

Ukázka obrázků určené k broušení do skleniček. Kompletní nabídku všech povolání a umístit motiv na sklenici můžete v OBJEDNÁVCE:

 http://www.sklodar.cz/navrhnout-vlastni-sklenicku/

 motivy povolání

Sklenice s vybroušeným jménem nebo přezdívkou a povoláním obdarované osoby je originální dárek pro automechanika, policistu, hasiče, zedníka i architekta!

 

Další obrázky jsou průběžně doplňovány. Na http://www.sklodar.cz/navrhnout-vlastni-sklenicku/ naleznete i další motivy, které si sami můžete doplnit textem (např. jménem) a nechat vybrousit.

Na sklenice lze vybrousit např. tyto obrázky: archeolog, analytik, architekt, asistentka, astronom, automechanik, baletka, bezpečák, bubeník, číšník, kuchař, detektiv, dirigent, doktor, elektrikář, farmář, fotograf, hasič, herec, holič, horník, hostinský, houslista, hrnčíř, instalatér, jeřábník, justice, kadeřník, kameraman, kapitán, kovář, kuchařka, květinářka, kytarista, malíř, meteorolog, námořník, natěrač, osvětlovač, padouch, pianista, pisálek, pokrývač, policista,politik, popelář, portýr, pošťák, právník, převozník, pokladní, psovod, rentiér/pohodář, řezník, řidič, rozhodčí, sekretářka, skladník, sklář, sklenář, školačka, sochař, soudce, spisovatel, spojař, stavbař, stavbyvedoucí, stěhovák, student, švadlena, svářeč, taxikář, topenář, traktorista, trenér, účetní, učitel, uklízeč, včelař, veterinář, vězeň, vizážistka, voják, vrátný, výtvarník, zahrádkář, zahradník, zahradnice, zámečník, zedník, zeměměřič, žonglér, zubař, žurnalista atd.

Všechna výše uvedená povolání je možné najít na http://www.sklodar.cz/navrhnout-vlastni-sklenicku/. Zde si také vyberete skleničku na víno nebo půllitr na pivo na který si motiv s povoláním necháte vypískovat. Vyberete si formu doručení, případně zda chcete sklenici v dárkovém balení.