Galerie obrázků pískovaných na sklenicích - HOBBY (VOLNÝ ČAS)

Ukázka obrázků které lze vybrousit na sklenice. Využít kompletní nabídku a umístit motiv na sklenici můžete v sekci OBJEDNÁVKA nebo kliknutím na tento odkaz:

http://www.sklodar.cz/navrhnout-vlastni-sklenicku/

 

HOBBY OBRÁZKY

Sklenice s vyrytým vlastním jménem a obrázkem je originální dárek pro vodáka, rybáře, houbaře, myslivce, potápěče, parašutistu, tanečníka i kutila.

 

Tyto i mnohé další motivy je možné umístit na půlitr i další sklenice na http://www.sklodar.cz/navrhnout-vlastni-sklenicku/. Vybraný obrázek si doplníte vlastním textem (např. jménem obdarovávaného) nebo číslovkou značící věk oslavence. Vyberete si formu doručení, případně zda chcete sklenici v dárkovém balení. V objednávkovém formuláři naleznete celou řadu motivů, které se tematicky hodí k tomu, koho vlastní originální sklenicí s vybroušeným motivem chcete obdarovat.

Na pivní půlitr nebo jiné sklenici může být vyrytý např. balon, bubny, bungee jumping, cestovatel, cliffdiving, čtenář, čundrák, disco, DJ, filatelista, houbař, houslista, kormidlo, kostky, kulečník, kutil, kytara, myslivec, paintball, parašutista, potápěč, puzzle, rekreant, rogalista, rybář, rybářka, šachy, saxofon, šnorchlování, tanec, trumpetista, včelař, veslař, veslaři, vodák, zahrádkář, atd.